وبکاست

0 %
وبکاست
طراحی و پشتیبانی سایت
سئو و تولید محتوا
دیجیتال مارکتینگ
 • محل شرکت :
  ایران ، تهران
 • شماره همراه :
  09216045595
وردپرس
HTML & CSS
سئو و تولید محتوا
دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی و پشتیبانی سایت شما
 • مشاوره در زمینه کسب و کار اینترنتی
 • آموزش طراحی سایت
 • مشاوره در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ

سئو کلاه سفید

سپتامبر 3, 2022

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به استفاده از استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های بهینه سازی وب سایت مورد تایید گوگل اشاره دارد. تمرکز در اینجا بر ارائه بهترین نتایج موتورهای جستجو به کاربران است. یعنی کاربر را بر هر چیز دیگری اولویت می دهید.

هدف این سئو جذب کاربران است که همین امر موجب رضایت موتورهای جستجو و بهینه شدن سایت شما می شود. در این نوع سئو از روش های طبیعی و اصولی استفاده می شود. البته باید گفت گرفتن بازخورد از این نوع سئو زمان بر است و نیاز به صبر و حوصله دارد اما همیشگی است و با انجام اصول این نوع سئو خطری مانند حذف سایت شما از موتورهای جستجو متوجه شما نیست و تجارتی امن در انتظار شماست.

تفاوت بین سئو کلاه سیاه با کلاه سفید چیست؟

تفاوت بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید مربوط به تکنیک هایی است که هنگام تلاش برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو استفاده می شود.
سئو کلاه سیاه به تکنیک ها و استراتژی هایی اشاره دارد که برای کسب رتبه های جستجوی بالاتر و شکستن قوانین موتور جستجو استفاده می شود. سئو کلاه سیاه فقط بر روی موتورهای جستجو متمرکز است و نه مخاطبان انسانی. سئو کلاه سیاه معمولاً توسط کسانی استفاده می شود که به دنبال رتبه گرفتن سریع هستند، نه سرمایه گذاری طولانی مدت.

استفاده از کلمات کلیدی درست ، به جا و متعادل

کلمات کلیدی همان کلماتی است که مخاطبین ما برای رسیدن به هدف خود آن ها را سرچ کرده و در موتورهای جستجو به دنبال آنند. اگر این کلمات با دقت و اصولی در سایت ما گنجانده شده باشند می توانیم یکی از مقاصد مخاطبانمان باشیم. البته واضح است که همه مخاطبان برای یافتن یک موضوع یک کلمه خاص را جستجو نمی کنند. پس بهتر است وب سایت ما طیف متنوعی از کلمات و عبارات کلیدی را شامل باشد.

چرا سئو کلاه سفید مهم است؟

سئو کلاه سفید مهم است؛ زیرا این تکنیک ها کیفیت صفحات وب را تضمین می کنند و باعث می شوند محتوا های با کیفیت در نتایحپج سرپ قرار بگیرند.
همانطوری که می دانید هر یک از قوانین و دانش هایی که در تکنولوژی وجود دارد دارای قوانین خاص و شناخته شده ای می باشد که این قوانین مزیت های بسیار زیادی دارد

تولید محتوای تخصصی در سئو کلاه سفید

برای آنکه کلمه کلیدی مورد نظرمان را در وب سایت جا دهیم نیاز است در متنی دقیق، علمی و تاثیرگذار قرار گیرد. این کار توسط محتوانویسان به دقت و حوصله باید انجام می شود. به همین دلیل است که یکی از مهم ترین سرمایه گذاری های  همه وب سایت های حرفه ای تولید محتوای تخصصی است. بدون محتوا سئو معنی نمی یابد. حجم محتوا، تعداد مقالات، استفاده صحیح از انواع کلمات کلیدی در این مقالات یکی از مهم ترین تلاش ها در جهت استفاده از سئو کلاه سفید است.

 • تیتربندی مقالات
 • کاربرد عکس و فیلم
 • استفاده صحیح از URL
 • لینک دهی به محتوای سایت خود و نیز سایت های خارجی
 • بک لینک
سئو کلاه سفید وبکاست
ارسال شده در مجله وبکاست، سئوبرچسب ها:
درج دیدگاه
تمامی حقوق این وب سایت برای وبکاست محفوظ است