وبکاست

0 %
وبکاست
طراحی و پشتیبانی سایت
سئو و تولید محتوا
دیجیتال مارکتینگ
  • محل شرکت :
    ایران ، تهران
  • شماره همراه :
    09216045595
وردپرس
HTML & CSS
سئو و تولید محتوا
دیجیتال مارکتینگ
  • طراحی و پشتیبانی سایت شما
  • مشاوره در زمینه کسب و کار اینترنتی
  • آموزش طراحی سایت
  • مشاوره در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ

اصلی ترین ویژگی سایت های فروشگاهی

آگوست 2, 2022

اصلی ترین ویژگی سایت های فروشگاهی

توجه به ویژگی سایت های فروشگاهی در هنگام طراحی از مهم ترین اموری است که باید مدنظر قرار دهید. هر کدام از شرکت های طراحی سایت، پارامترهایی را در نظر می گیرند تا به کمک آن بتوانند جذب مخاطب را بهتر انجام دهند و میزان فروش سایت را افزایش دهند. اما برخی از ویژگی ها باید در تمام سایت ها وجود داشته باشد تا بتوان فروشگاه اینترنتی را به عنوان یک فروشگاه استاندارد معرفی کرد. 

نظرات کاربران

خرید اینترنتی برای برخی از افراد بسیار دشوار است. زیرا با کالاهایی روبرو هستند که نمی دانند کیفیت آن ها چگونه است و آیا سایر افراد از خرید آن ها راضی بوده اند یا خیر؟ برای رفع این مشکل باید بخشی به نام نظرات کاربران وجود داشته باشد تا فرد بتواند قبل از خرید اقدام به مطالعه آن ها و تصمیم گیری کند. در بسیاری از مواقع، نظرات کاربران باعث انتخاب بهتر خواهد شد

سازگار با موبایل

در سال های گذشته که خبری از موبایل های هوشمند نبود کاربران برای ورود به یک سایت باید از مانیتور و کامپیوتر استفاده می کردند. اما امروزه که شاهد تولید نسل جدیدی از تلفن های همراه هوشمند، تبلت ها و … هستیم بیش از 50 % از خرید های اینترنتی با این دستگاه ها انجام می شود. نکته بسیار مهمی که در خصوص طراحی سایت وجود دارد این است که باید ریسپانسیو باشد. به این معنا که تمام صفحات و چارچوب بندی سایت همان طور که در مانیتور نمایش داده می شود در تلفن همراه هم نشان داده شود.

نمایش کالاهای محبوب

نمایش کالاهایی به عنوان کالای محبوب، انتخاب محصول را برای کاربران آسان تر می کند. مخصوصا اگر کاربران به دنبال خرید هدیه باشند. ایجاد این قابلیت در فروشگاه می تواند در افزایش فروش شما موثر باشد. حوزه هایی مانند مد، پوشاک،  کتاب و هدیه های مناسبتی مانند روز مادر ، روز پدر و … برای اجرای این تکنیک پاسخگو خواهد بود.

اصلی ترین ویژگی سایت های فروشگاهی وبکاست

سوالات متداول

حتما تا به حال به وب سایت هایی مراجعه کرده اید که دارای بخشی به نام سوالات متداول هستند. این بخش در اغلب سایت ها وجود دارد اما معمولا سایت هایی که روند خرید در آن ها پیچیده باشد در بخش سوالات متداول به ارائه اطلاعات در این زمینه پرداخته می شود. وجود این بخش در سایت های فروشگاهی باعث افزایش اعتبار آن خواهد شد و شاهد این هستیم که میزان سوالات تکراری و ارسالی به پشتیبانی نیز کاهش پیدا می کند.

کاربر پسند

بسیاری از افراد تصور می کنند که منظور از محیط کاربرپسند، استفاده بی رویه از طرح ها و رنگ هاست. در صورتی که اصل زیبایی، از سادگی نشات می گیرد. طراحی سایت باید به نحوی انجام شود که از شلوغی و پیچیدگی به دور باشد تا کاربر بتواند به راحتی به محصولات و خدمات مورد نیاز خود دست پیدا کند.

ارسال شده در مجله وبکاستبرچسب ها:
درج دیدگاه
تمامی حقوق این وب سایت برای وبکاست محفوظ است